t4HO1n

t4HO1n

Biz Kimiz

İstanbul da 2.500+ Üye Taksi Şoförümüzle Hizmetinizdeyiz.

Taksi çağırmak için hatırlamak zorunda kaldığınız telefon numarası ve güvenli bir taksi bulmak için karşılaştığınız zorluğu anlıyoruz. Bu nedenle, Taksi bulmanızı kolaylaştırmak için yüksek teknoloji ürünümüz olan uygulamamızı telefonunuza yükleyerek Taksi çağıra bilirsiniz. Biz size taksi sipariş verandevularınızda hizmet sağlamak için çalışıyoruz. Bazen ihtiyaç duyduğunuz anda, bazen bir yerlere yetişmek için bazen akşam gezmeye çıkmak için biz sizin hep yanınızda olacağız siz de bizi cebinize yükleyin beraber gezelim, ödemelerinizi tek tıkla kredi / banka kartı ile yapabilirsiniz.

Akıllı Taksi Dönemi Başladı

Uygulamamız sizlerin daha rahat ve konforlu seyahat yapmanızı sağlamak için geliştirilmiş mobil uygulamadır. bizim işimiz sizleri en yakın taksi ile buluşturarak taksi şoförü ve sizler için zaman kaybını önleyerek her iki taraf için avantajlar yaratmaktır.

7/24 Taksi Hizmeti Sunuyoruz

Taksi bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştır..! Akıllı telefon, tablet cihazlarınız ile 7 gün 24 saat Taksi çağırabilirsiniz. Taxifoni uygulamamızla taksi çağırıp seyahatinizi başlatabilirsiniz, Taksi seyahatinizi uygulamanızdan yönetebilir, taksi şoförünün haritadan gelişini anlık takip edebilirsiniz, isterseniz taksi randevu sistemi ile önceden Taxifoni ile yerinizi ayırt ederek ayrıcalığınızı yaşayabilirsiniz, web sitemizden veya uygulamanızdan gideceğiniz yeri önceden hesaplayabilir, gideceğiniz yerin adresini uygulamadan işaretleyerek Taxifoni şoförümüze adres tarifine gerek kalmadan seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz, üstelik Kredi & Banka Kartı veya Nakit olarak ödemenizi gerçekleştirip yolculuğunuzu tamamlayın ve "Hayatınızdaki sorunları ortadan kaldırın"

İsteğe Bağlı Hizmetler

Sahip olduğunuz yoğun yaşam tarzını anlıyoruz. Kişiselleştirilmiş hizmetler alabileceğinizden emin olmak için size Rezervasyon seçeneği sunuyoruz ve istanbul için Normal Sarı Taksi, Turkuaz Taksi, 8+1 Taksi ve Lüx Taksi gibi isteğe bağlı hizmetleri sunuyoruz. Diğer iller ve ve şehirlerde farklı taksi seçenekleride olabilir uygulamamızdan bulunduğunuz konuma göre taksi seçeneklerimizi görebilirsiniz. 

Randevulu Taksi Hizmeti

Müşterilerimize randevulu taksi hizmet vermekteyiz. Uygulamamızdan giriş yapıp taksinizi istediğiniz gün/saat içinde sipariş verebilirsiniz. Taksi bulamama sorununuz artık kalmayacak ve size özel taksiniz bulunduğunuz konuma vaktinde gelecektir. Apple & Android mağazasından yükle ve taksini çağır

Kolay Ödeme

Önceden entegre edilmiş uygulama içi cüzdanımızın yanı sıra nakit, Kredi / Banka kartı veya cüzdanı gibi farklı ödeme modlarından seçim yapma esnekliği ile ödeme işleminin kolay olmasını sağlıyoruz. Üstelik dilediğiniz kişiye cüzdanınızdan transfer yapabiliyorsunuz.

Gerçek Zamanlı İzleme

Bir yolculuk için taksi bulamadığınız zamanlarda ve süresi belirsiz taksi beklemek zorunda kaldığınızda hissettiğiniz hayal kırıklığını anlıyoruz. Bu nedenle, gerçek zamanlı izleme özelliğimizle, yolculuğun, nerede olduğunu ve tam varış zamanını takip edebilirsiniz. İptal edilen çağrılarda iptali gerçekleştiren şoför veya yolcu için yaptırımlarımız tabiki var.

Taxifoni Nasıl Kullanılır?

Taxifoni uygulamamızın kullanımı ve çalıştırılması son derece kolaydır. İOS & Android işletim sistemli akıllı telefonunuza uygulamamızı yükleyerek sistemimizden taksi siparişi verebilirsiniz. Size en yakın taksiyi bulunduğunuz konumu tarayarak yönlendiyoruz. Kredi / Banka kartıNakit ve Cüzdan yöntemleriyle uygulamamızı ile taksi ödemenizi yapabiliyorsunuz. 

Haber Bültenimize Abone Olun

t4HO1n