t4HO1n

t4HO1n

Nasıl Çalışır?

Müşterilerimize sadece güvenilir yolculuklar sunarak onları güçlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda çalışanlarımızın refahına da odaklanıyoruz. Şirketimiz için taksi sürerek büyük miktarda kar elde etmeye başlayın. Sabit saatlerimize göre taksi kullanmanız için sizi panikletmeyeceğiz. Planlanan saatlerinize göre taksi kullanabilirsiniz. Taksi şoförlerimize, işlerini tam sadakat ve dikkatle yerine getirmeleri için esnek bir ortam sağlıyoruz. 

Taksi şoförlerimizin işleri anında almasını ve ilk günden itibaren para kazanmasını sağlayacak profesyonel taksi hizmetleri sunan kesintisiz bir platformuz. Birçok özellik ile yüklü platformumuz, ne yaparsanız yapın, hızla müşteri bulmanıza yardımcı olacaktır!

 • KAYIT VE GİRİŞ E-posta adresinizi, telefon numaranızı ve Facebook, Twitter ve Google+ gibi sosyal medya platformlarından kendinizi uygulamaya kaydedin. Uygulamaya zaten kayıtlıysanız, kimliğinizi ve şifrenizi girerek giriş yapın.
 • TAKSİ HİZMETİ İstediğiniz bölgeye veya bölge içi taksi hizmetlerinizi seçin ve nakit / kart veya uygulama İçi Cüzdan ile ödeme alın.
 • İŞ İLERLEMESİNİ TAKİP ET Taksi şoförü olarak müşteriyi almaya giderken ve tüm süreçler kontrolün altında, Süreç ilerlemesini uygulamandan izleyebilirsiniz.
 • YORUMLARINIZI VE GERI BILDIRIMLERINIZI VERIN Taksi müşterinize özgün ve değerli geri bildiriminizi verin. Hizmet kalitemizi artırmaya yardımcı olur.

Yüksek Teknoloji

Taksi şoförlerimizin işleri anında almasını ve ilk günden itibaren para kazanmasını sağlayacak profesyonel taksi hizmetleri sunan kesintisiz bir platformuz. Birçok özellik ile yüklü platformumuz, ne yaparsanız yapın, hızla müşteri bulmanıza yardımcı olacaktır!

Kaydınızı Yapın

Yönlendirme kodunuzu arkadaşlarınız, aileniz veya iş arkadaşlarınızla paylaşın ve talep edilen profesyonel taksi hizmetlerinin başarıyla tamamlanmasının ardından kazanmaya başlayın.

Yollarda Yüksek Güvenlik

BİZİMLE TAKSİ HİZMETİ SAĞLAYIP PARA KAZANIN

 • Yüksek Kazanç Sağlayın

  Dilediğiniz kadar araç kullanabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Ne kadar çok araç kullanırsanız o kadar çok kazanabilirsiniz. Üstelik, ödemeler her gün otomatik olarak yatırılır.

 • Programınızı Belirleyin

  Sadece size uyan zamanlarda araç kullanın Ofis yok, patron yok. Kendi programınıza göre istediğiniz zaman araç kullanabilir, istediğiniz zaman bırakabilirsiniz. Çünkü Taxifoni ile kontrol sizde.

 • Güvenli Yolculuklar

  Taxifoni ile yola çıkan herkesin güvenliğini sağlamakta kararlıyız. Teknolojimiz, her yolculuk öncesinde, sırasında ve sonrasında taksi şoförü ve müşterilerin yüksek seviyede güvenliğine odaklanmamıza olanak tanıyor.

Şoför Uygulamasını İndir

Uygulamamızı şimdi indirin ve sorunsuz sürüş hizmetinden yararlanmaya başlayın. İşte bu uygulamanın tekliflerinden bazıları.

 • Hedef yön çağrıları
 • Bölge içi çağrılar
 • Rezervasyonlar
 • Günlük ödemeler
Google Play App Store
Addres
Taxifoni Mobil Teknoloji Aş
Acıbadem Mah. Çeçen Sok.
Akasya Avm 25/426 - 34660
Üsküdar / İstanbul / Turkey

Haber Bültenimize Abone Olun

t4HO1n