t4HO1n

t4HO1n

Sigorta ve Güvenlik

Taxifoni siz müşterilerimiz ana önceliğimizdir ve güvenliğiniz bizim tek endişemizdir. Bu yüzden her sürüş, servis veya teslimat rezervasyonu yaptığınızda her zaman güvenli bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz!

Nasıl? Güvenliğinizin her zaman korunmasını sağlamak için tüm sağlayıcıların profillerini iyice doğruladık. Ancak, tehlikede olabileceğiniz bir durumda, iletişim kurabileceğiniz bir destek ekibimiz var ve geri kalanıyla ilgileniyorlar veya yakın ailenizle veya arkadaşlarınızla doğrudan uygulamanın kendisinden iletişime geçebilir ve durumu bildirebilirsiniz.

Bizim için siz değerli sağlayıcılarımız ve güvenliğiniz en önemlisidir. Bu nedenle, uygulamayı kullandığınızda güvenli olmayan veya suç geçmişi olan alanlara işlere gönderilmediğinizden emin olduk.

Ayrıca herhangi bir teslimat, sürüş veya hizmetten sonra, genel deneyimi bilmek ve gerekirse iyileştirmek için anonim bir geri bildirim aldığınızdan emin oluruz.

Aldığınız hizmetlerin% 100 güvenli olmasını sağlamak için çok sıkı bir sigorta poliçemiz var. Bu nedenle, kapsamlı profesyonel ve kendi Ticari Otomobil Sigortası olan sağlayıcılara sahip olduğunuzdan emin oluruz. Bu şekilde, güvenliğinizin ve taksi şoförlerimizin güvenliğinin de sağlam kalmasını sağlıyoruz.

Haber Bültenimize Abone Olun

t4HO1n